Poziv na Zarin

POZIV:

na 7. tradicionalni pohod na Zarin

PD “Škamnica” iz Brinja poziva sve planinare i ljubitelje prirode da dođu na pohod koji će se                    održati u nedjelju 03.04.2016

DAN POHODA: nedjelja, 03. travnja 2016.g.

OPREMA: standardna planinarska u skladu s vremenskom prognozom

TEŽINA:lagana tura u trajanju uspona 2h i silaska 1.30h

PRIJAVE: do 29. ožujka 2016 mob.0989233626

OPIS POHODA: Okupljanje u Brinju oko 9h. Od 9 – 10 h vrijeme za osvježenje i osobne potrebe, te posjet i razgled gradske kapele sv. Trojstva na gradu Sokolcu na brežuljku u središtu Brinja. Za one koji ujutro ne stignu na razgledavanje to mogu učiniti poslije podne od 14-16 h

Početak pohoda u 10h na zbornom mjestu ispod Sokolca. Kratko hodanje asfaltnom cestom i zatim od ulaza u šumu oko 1.30h do vrha. Dodatna mogućnost je odlazak do vidikovca Kozjaka 10min. od vrha Zarina s pogledom na jug. Povratak 1.30h do planinarske kuće, dolazak se očekuje od 14 – 15h gdje je predviđena  planinarska veselica uz živu glazbu, te kotao čuvenog brinjskog graha s mesom. Cijena graha je 15kn.

I ove godine će se dijeliti Naslovi PRIJATELJ BRINJA, pa se svi oni planinari, koji imaju popunjen kartončić pohoda (6 pečata) odazovu  podjeli, a također i predstavnici Društava neka budu nazočni na podjeli zahvalnica koja će se održati u 16h. Molimo vodiče velikih grupe da naprave spisak sudionika pohoda, kako bi ubrzali prijavu istih.

Želim nam ugodan izlet i druženje

Predsjednik :Gojko Crnković

Komentari su zatvoreni